-
Intézkedési terv a járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendről
Tovább » -
Papír alapú ellenőrző megszüntetése
Tovább » -
Útmutató a MS Teams használatához
Tovább ».
-
Interjú Fábián Gábor igazgatóval az ESTV - Hazai című műsorában
Tovább »Az ESTV váci középiskolákat bemutató sorozat legutóbbi része a Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnáziumról.
-
Beiskolázási tájékoztató
Tovább ».
-
Iskolai ügyintézés a digitális oktatás ideje alatt
Tovább ».
Vác Város Kiváló Diákja kitüntetés – 2019
A 2019. szeptember 19-i képviselő-testületi ülés első napirendi pontja volt a város legkiválóbb diákjainak köszöntése. A Vác Város Kiváló Diákja kitüntetést olyan tanulók kaphatják meg, akik mindenben példamutatóak, vagyis folyamatosan kimagasló eredményeket érnek el a tantárgyi- és sportversenyeken is.
Az 1996-ban alapított díjat, az oklevéllel járó kitüntetést – a Művelődési és Oktatási Bizottság döntése alapján – általános és középiskolás diákok vehették át, nekik egyenként a polgármester, az alpolgármester és a Művelődési-Oktatási és Ifjúsági és Sport Bizottság elnöke gratulált.
A Vác Város Kiváló Diákja címet és a középiskolások emlékplakettjét iskolánkból a következő diákok kapták meg:
Dolnay Ádám (12.P --- BME) édesanyja vette át a díjat
Arany-Tóth Áron (12.K --- Corvinus)
Általános iskolás kategóriában kapták, de hozzánk jöttek:
Virág Lili 9.B (Karolina)
Rostás Eszter 9.A (Árpád)
Szekeres Ádám 9.B (Radnóti)
Gál Benedek 9.I (Petőfi).
Dudás Ferenc, iskolánk tanulója, a tavasszal megválasztott diákpolgármester is bemutatkozott ugyanezen ülésen. „Nem kellett sokat gondolkodnom programom jelmondatán, amire az egész kampányunk is épült: Vác mindenkiért, mindenki Vácért!” – mondta az egybegyülteknek.
Az összes kitüntetett
A boronkays kitüntetettek Fábián Gábor igazgató úrral, szüleikkel és hozzátartozóikkal